درباره ما

رویال بنز در سال 1389 توسط صالح خراسانی درزمینه تعمیر افتتاح شد. و فعالیت خودش را به صورت حرفه ایی در زمینه اوتومبیل های آلمانی ادامه داد. هدف مال توسعه واخذ نمایندگی در استان های مختلف می باشد. ما در این زمینه از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهیم بود با ما همراه باشید.

پذیرش هنرجو

رویال بنز در نظر دارد چنانچ به تعمیر و بازسازی خودروهای آلمانی علاقه مند هستید. و می خواهید این مهارت را یاد بگیرید به ما بپیونید .هدف ما ایجاد نیروی متخصص در زمینه تعمیرات اتوموبیل های خارجی است. از صفر تا صد این کار را به شما دوستداران صنعت خودرو آموزش می دهیم این حرفه از جمله کارهای پردرآمد در کشورهای غربی ودر حال توسعه می باشد و به دلیل کمبود نیروی متخصص در این صنعت بسیار فقیر مانده ایم. لذا جهت آموزش دوره ها و کارآموزی با ما تماس بگیرید.

تعمیر بنز

تاریخچه بنز

مرسدس بنز به آلمانی(Mercedes Benz) یک شرکت خودرو سازی است که زیر مجموعه کمپانی غول دایملر می باشد که فعالیت خودش را در زمینه طراحی وساخت وتولید انواع سواری،کامیون،اتوبوس،کشنده،وانت ارائه می دهد این کارخانه غول پیکر در شهر اشتوتگارد آلمان قرار دارد.شرکت دایملرموتور اولین بار توسط یک شخص به نام گوتلیپ دایملر و ویلهام میباخ تاسیس شد.درسال 1926 این شرکت با شریک تجاری خود به نام بنز اند سی تاسیس شد.ومحصول مشترکی به نام مرسدس بنز به بازار عرضه شد.درسال 1997 پس از طی یک قرار داد با شرکت کرایسلر آمریکا فعالیت خودش را به صورت مستمر ادامه داد.امروزه مرسدس بنز به عنوان یک برند مطرح در دنیای اتوموبیل است.این شرکت به همراه آئودی پورشه بی ام دبلیو و فولکس واگن جز چند خودروسازبرتر جهان می باشند که همه ی آنها ساخت کشور آلمان هستند.این 5 کمپانی از مشهورترین خودروسازان به شمار میروند.امروزه افراد بسیار زیادی از سرتاسر جهان برای دیدن موزه مرسدس بنز به کشور آلمان سفر می کنند تا از نزدیک شاهد این رویداد باشند.

لوگوی مرسدس بنز در طول تاریخ

تعمیر بنز